DEKOKOM

"Eviniz İçin En Güzeli" Laludelo

Evin şüphesiz ki en çok kullandığımız odası oturma odasıdır. Evde geçirdiğimiz geçirdiğimiz zamanın çoğunda oturma odasında oluruz. Ya ailemizle oturur, ya dostlarla sohbet olur veya televizyon izlenir.

En çok kullandığımız odanın dekorasyonu önemlidir. Oturma odamızı dekore ederken odanın kullanım kolaylığı olması gerekir. Dekorasyonu çok abartarak fazla kalabalık bir oda tasarlanmamalı.

Çayınızı, kahvenizi koyabileceğiniz yerler yakında olmalı, koltuklarınız rahat olmalı, belki uzanabileceğiniz koltuklar seçebilirsiniz, daha az aksesuar kullanılmalı, her an bir vazoya çarpıp kırabilirim korkusunu yaşamamalısınız.

Yatak Odası

Şaşırtıcı duvar kağıtları, zekice tasarlanmış duvar üniteleri, çok yönlü mobilyalar, mutfak tezgahları, renk ve materyallerin orijinal bir şekilde kullanımı, birçok stil çeşidi, farklı şekillerde kullanabileceğiniz dekoratif eşyalar – hepsi birleşerek görüp görebileceğiniz en iyi mutfak tasarımlarını oluşturuyor

Rahatlık ve şıklığı harmanlayan yatak odaları sizin yaratıcılığınızı ve kişiliğinizi ön plana çıkarmak için Dekokom’da sizi bekliyor.

Yalnız yaşayanlar için fikirler, cömert aile yatak odaları, gençler için havalı yataklar ve çocuklar için oyuncu odalar bulabileceksiniz.

Estetik depo bölmeleri, süslü halılar ve yaratıcı duvar kağıtları, king boy yataklar ve güzel manzaraları daha da güzel hale getiren mükemmel pencereler, heyecan verici okuma köşeleri – hepsi bu kategorinin içinde bulunuyor ve dekorasyon zevkinize yeni bir soluk getiriyor.

Our products

Legal notices

Editor of this web site

LALUDELO Company with capital of … €
SIRET : Coming soon
VAT number :
RCS :
Headquarter :
Traspond, 87240 Saint-Laurent-Les-Églises
Publication manager : M. Patrick Lardé
Phone : 06 15 57 07 69
Email : contact@laludelo.com

Hosted by :

PlanetHoster
150 Pierre Mercure
Montreal, Quebec
H1A 5A9
Canada

Credits

Artistic direction & web development : Web Odyssée
3D Models : 3DLIM
Logo : Nicolas Henry
Portraits of the creators : Studio MAJE
Atmosphere pictures : Jean-François HAMARD
Copywriting : B-Live Communication