Atatürk mah. Alemdağ cad no 16/2 Ümraniye/İstanbul
Üstün Teknoloji
İşitme Cihazı Çözümleri Sunuyoruz.
Daha iyi işitmeniz için
nitelikli ürünler geliştiriyoruz!​
Ümraniye'nin En Büyük İşitme Merkezi!

Elips İşitme Merkezi

Ümraniye'nin En Büyük İşitme Merkezi!

Elips İşitme Merkezi

Ümraniye'nin en donanımlı,en iyi profesyonel kadrosuyla, memnuniyet oranını her zaman yukarılara taşıyan, çocuk hasta alanında en profesyonel şekilde işlemleri gerçekleştiren, Türkiyenin bir çok noktasında bayi ağına sahip işitme cihazı firmasıyız.

İşitme kaybı yaşayan hastalara daha kaliteli ve iyi bir işitme cihazını sunabilmek için yıllardır kalitemizden ödün vermemekteyiz.

Konusunda uzman Odyometrist ve işitme cihazları teknik servis ekibimiz ile hastalarına daha iyi işitme cihazları verebilmek için üreten ve düşünen bir firmayız.

İş Ortaklarımız

Sunduğumuz Markalar

Bunları Biliyor muydunuz!

Elips İşitme Merkezi olarak mesleğimize ve işimize olan sevgimizi asla kaybetmeden siz değerli hastalarımıza en güzel ve kaliteli hizmeti vermenin heyecanını ilk günkü gibi daima içimizde taşıyoruz

  • Ümraniye'nin en iyi profesyonel kadrosuna sahip olduğunu biliyor muydunuz?
  • Türkiye'nin bir çok noktasında bayii ağına sahip markalarla çalıştığını biliyor muydunuz?
  • Ümraniye'nin en çok memnuniyet oranın sahip işitme merkezi olduğunu biliyor muydunuz?
  • Ümraniye'nin en büyük işitme merkezi olduğunu biliyor muydunuz?
  • Ümraniye'nin en donanımlı işitme merkezi olduğunu biliyor muydunuz?
  • Ümraniye'nin çocuk hasta alanında en profesyonel işitme merkezi olduğunu biliyor muydunuz?
  • Ümraniye de çocuklar için oyun odyometrisini yapan tek işitme merkezi olduğunu biliyor muydunuz?
  • Ümraniye de serbest alan yapan tek işitme merkezi olduğunu biliyor muydunuz?
Elips İşitme Merkezi Cihazları

En İyiler

Sıkça Sorulan Sorular

1.İşitme Cihazı Nedir?

Bulunduğu ortamdaki sesleri bir mikrofon aracılığı ile toplayıp şiddetini yükselterek, işitme kaybı olan kişinin duyabileceği seviyeye getiren elektronik aletlerdir.

Tespit edilen işitme kaybının ilaç tedavisi ya da ameliyatla düzelme ihtimalinin olmadığı durumlarda, KBB doktorunun veya uzman Odyoloğun önermesi ile işitme cihazı kullanılır.

En iyi cihaz kullanıcıya en çok fayda sağlayan, işitme kalitesine bağlı olarak yaşam kalitesini de arttıran cihazdır. Odyoloji uzmanları tarafından yapılacak detaylı bir tetkik sonrası denenecek faklı modellerdeki işitme cihazlarından en çok fayda sağlanan model tercih edilmelidir. Bu konuya yıllarını vermiş işitme uzmanlarımız size bu noktada tavsiyeleri ile ışık tutacaklardır.

İşitme cihazı, gerekli Odyolojik tetkikler yapıldıktan sonra, sesi dinlenip onay verildikten sonra alınabilecek bir cihazdır. İnternetten ya da sadece tetkik sonuçlarına göre alınabilecek bir cihaz değildir. Cihaz alacak kişinin İşitme merkezimize gelip cihaz denemesi tercih ettiğimiz bir durumdur.KBB doktoru tarafından muayene edilmiş olmanız ve işitme cihazı kullanabileceğiniz yönünde tanı konması gerekir. Akabinde randevu alarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.