Hakımızda

Fark yaratan mimarlık çözümleri geliştiriyoruz

Günümüz teknoloji ve tasarım trendlerini kullanarak ev, konut, villa, ofis, otel ve ticari alanlara yönelik mimarlık ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz Yapı 58, hayatınızı değiştirmek, anlam katmak ve sizi benzerlerinden farklı bir noktaya taşımak için yola çıkan üretken bir mimari ekiptir.İnşaat sektöründe yılların verdiği eşsiz tecrübemizle bir çok farklı büyük inşaat projesine imzamızı güvenle eş anlamlı olarak attık. Her projemizde bir önceki projeden daha azimli ve daha çok tecrübe kazanmış olarak kararlı çalışmaktayız.

Devamını Gör
About
25 Yıllık Tecrübe İle
Ne Yapıyoruz

Uzmanlık

architecture

Konfor, kalite, ergonomi, süre ve maliyet gibi esasları göz önünde bulundurarak mimari tasarımı müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan proje haline getiriyoruz.

Interior

Tasarlanmış mimari projenin modern çağın tasarım trendleriyle uyumlu estetik değerler oluşturarak ve en kaliteli malzemeleri kullanarak uygulamasını gerçekleştiriyoruz.

planning

Biz belirlenen yılından bu yana İstanbul’da hizmet veren, yaptığı işlerde iz bırakan, zarif dokunuşlarla lüks, modern ve klasik tasarım anlayışlarının dengeli şekilde hakim olduğu binalar yaratmayı seven inşaat firmasıyız.

İşimiz

Projelerimiz